ART / Lithographs / Litographs in colors 9557569
nr 955 7569
LITOGRAPHS IN COLORS
2 pcs, Sven Jonsson, ej sign, sheet: 45 x 63, lösa blad.
2 st, Sven Jonsson, ej sign, bladets mått: 45 x 63
Condition: lösa blad
800
SEK 300
Monday April 20 2015
at 20:40:37
20/4 18:09:53
20/4 18:10:09